Pod značkou Naturaliv poskytujeme služby a produkty s dôrazom na zdravý životný štýl a kvalitu. Jurty a kruhové ekodomy vyrobené z dreva, vlny a slamy k zdravému štýlu určite patria.

  • Sme nadšenci pre zdravé a ekologické bývanie a hľadáme netradičné cesty ako naše túžby realizovať a podeliť sa o ne s vami.
  • Pri stavbe júrt a ekodomov náš tím vychádza z bohatých skúseností nadobudnutých pri stavbe moderných fínskych drevodomov z polárnych drevín.
  • Západný svet v súčasnosti ešte len objavuje čaro a unikátnosť kruhového bývania, pričom sa stáva čoraz častejšou voľbou ekologicky zmýšľajúcich ľudí, hľadajúcich nový, nekonzumný, zdravý a environmentálne udržateľný životný štýl v užšom spojení s prírodou. Jurta je skvelý spôsob ako vybočiť zo zaužívaných koľají, od základov prebudovať svoju komfortnú zónu a možno aj ujsť z každodennej reality moderného sveta múrov, pravých uhlov a hladkých povrchov.
  • Naša firma používa ako surovinu husté drevo borovice z oblasti Bajkalu. Sibírska borovica rastie pomaly, má veľmi tesné letokruhy, a je preto silným a odolným materiálom pre stavbu júrt. Je ťažené v oblastiach extrémne kontinentálneho podnebia, je preto špecifické vyšším obsahom živice, čo z neho robí drevinu podstatne odolnejšiu voči klimatickým podmienkam.
  • Na výrobu kruhových ekodomov používame drevenú rámovú konštrukciu založenú na blokoch vyplnených lisovanou slamou.

Chceme ľuďom poskytnúť:

  • Unikátny priestor na rekreáciu a sebarealizáciu
  • Netradičné ekologické bývanie v súlade a užšom kontakte s prírodou, ktoré je cenovo dosutpné
  • Bývanie doslova „šité“ na mieru

 

Náš tím – Naturaliv

Našim zámerom je vytvárať odolné a esteticky atraktívne kruhové domy s pomocou použitia kvalitných materiálov šetrných k životnému prostrediu. Hľadáme možnosti ako prispieť k vytvoreniu bývania, ktoré bude prívetivé ako voči užívateľom, tak aj voči prírode. Chceme, aby naše životy boli čo najzdravšie – fyzicky, mentálne, emocionálne a duchovne. Z tohto dôvodu udržujeme zdravý pracovný priestor a pracovné vzťahy, ktoré odrážajú naše hodnoty a pre Vás chceme zabezpečiť to isté.

Naši zákazníci sú pre nás najdôležitejší. Naším zámerom je ponúknuť vám najlepšie možné služby s jasnou komunikáciou a našim úprimným záujmom je pomôcť vám definovať váš nový domov, uspokojiť vaše potreby a poskytnúť vám tie najlepšie spôsoby jeho realizácie. Chceli by sme vedieť, kto ste, po čom túžite a ako vám môžeme pomôcť uskutočniť svoj sen o bývaní.

Ponúkame starostlivo vytvorené stavebné riešenia pre tých, ktorí hľadajú skúsenosti s bývaním v kruhových stavbách.

Ak uvažujete o budovaní nového domova a túžite po stavbe, ktorá uspokojí vašu dušu a poskytne vám útočisko, ktoré je energeticky efektívne a esteticky príjemné, kruhový domov môže byť presne riešením, ktoré hľadáte.

Život v kruhových domoch nám ponúka život v súlade s prirodzeným rytmom života. Keď sa pozrieme okolo nás, vidíme, že všetko podstatné v prírode je okrúhle – Zem, Slnko, Mesiac, ročné obdobia a kolobeh života. Zážitok bývania v kruhovom dome pomáha priniesť do nášho života rovnováhu – všeobjímajúcu a výživnú, šíru a vábivú; recept na harmonický a jednoduchší životný štýl.

Máte záujem o kúpu, stavbu na kľúč alebo prenájom mongolskej jurty s kompletným servisom?

Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie. Postaráme sa o všetko od návrhu projektu až po samotnú realizáciu výstavby / eventu.

Mám záujem