Jurtička na detské hry a spánok v prírode. Najlepšia hračka pre dievčatá aj chlapcov už od 2 rokov. Poskytuje pohodlné a dobrodružné útočisko v etnickom štýle pre aktivity v interiéri aj exteriéri.

 

 

Nová technológia skladacej jurty od spoločnosti Naturaliv umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž, ktorá trvá len niekoľko minút a zvládne ju naozaj každý. Konštrukcia je ľahká a zároveň pevná, pretože je vyrobená z červeného smreku.

Detská skladacia jurta je ideálne miesto pre detské hry, oslavy, pikniky ako aj na cestovanie, kemping a karavaning.

Jurta je vyrobená z prírodných materiálov. Je možné ju ponechať od jari až do jesene v exteriéri.

Balenie obsahuje drevenú konštrukciu, textilný poťah, plachtu na podlahu s kolíkmi na pripevnenie v exteriéri, oceľové lanko a obal so sťahovacou slučkou.

Drevená konštrukcia je tvorená mrežovými stenami, dverným otvorom, stropnými tyčami a stredovou kupolou. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného červeného smreku čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči vode.

Látka / opláštenie má jeden dverný otvor (100x50cm) a jeden okenný otvor (38x50cm). Opláštenie je vode odolné s vodným stĺpcom 450mm (strecha). Farebná stálosť látky je klasifikovaná normou ISO 105 B04. Textília je robustná a odolná, reguluje vlhkosť a je  impregnovaná voči plesni a vode. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou a mydlom.

Montáž a demontáž je jednoduchá. Konštrukcia je nožnicovo spojená patentovaným spôsobom postačuje ju roztiahnuť, poistiť oceľovým lankom po obvode, navliecť na ňu poťah a stan je za 5 až 10 minút vztýčený a pripravený na hranie.

Ponúkame dve veľkostné verzie:

  •  Priemer 2,63m / výška v strede 1,75m  

 – rozmer v zloženom stave: priemer 45cm, výška 1,5m, hmotnosť 39 kg

  • Priemer 1,8m / výška v strede 1,55m 

 – rozmer v zloženom stave priemer 45cm, výška 1,35m, hmotnosť 33 kg

Alternatívy: Možnosť voľby opláštenia bez alebo s ornamentmi (modrá alebo červená verzia).

Termín dodania: Pri individuálnej voľbe ornamentov cca 3 dni

Cena dopravy: 50 EUR na území SR

Informácie: +421 903 237 607 alebo andrej@mongolskejurty.sk

Máte záujem o kúpu, stavbu na kľúč alebo prenájom mongolskej jurty s kompletným servisom?

Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie. Postaráme sa o všetko od návrhu projektu až po samotnú realizáciu výstavby / eventu.

Mám záujem